- PŘÍDAVNÉ - 4WD - DOPLŇUJÍ zadní listová péra
"/>

ISUZU -> D-max - 2002 až 2012

Vzduchové pérování Isuzu D-max 4WD (4x4) - zesílené - zadní náprava 

Cena: Kč s DPH
Naskladnění: cca 2 týdny
Množství (sada):

Přídavné vzduchové měchy pro vůz   Isuzu D-max 4x4  

Roky výroby:             od  5/2002 až 6/2012

Určeno pro typy:       TF - měchy 2x6" (palců¨) - pouze pro vozy 4WD ! 

Objednací číslo:        NR-077064B

Výrobce:                    MAD  Holandsko 

Systém umístění:      na zadní nápravě u hlavního péra - cena za zadní sadu

Specifika měchů:      délka 185 mm, průměr 142 mm - při min. tlaku 0,5 bar / linear

Provozní tlak:           standardní rozpětí 1,0 až 3,5 bar

Obsah balení:  sada obsahuje 2 ks vysoce kvalitních vzduchových měchů z odolného polyuretanu pro daný typ vozu, uchycující komponenty a příslušenství, montážní a provozní návod, základní díly rozvodu pro plnění měchů vzduchem. Princip plnění je stejný jako u pneumatik vozů.

Možnost přikoupení kompresorových sad:  JEDNOOKRUHOVÝCH (odkaz), nebo DVOUOKRUHOVÝCH (odkaz) - ovládání z místa řidiče s možností změny tlaku vzduchu měchů i za jízdy a nebo kompresorů PŘENOSNÝCH (odkaz) - víceúčelových.  Sady obsahují kompresor s ovládacím panelem, manometry a potřebné příslušenství. Můžete také rozšířit využití pevné kompresorové sady o DÍLY UMOŽŇUJÍCÍ DOFUKOVÁNÍ PNEUMATIK (odkaz) či campingových potřeb.  

V případě, že nechcete investovat do kompresorové sady a přesto chcete mít přehled o tlaku vzduchu měchů, můžete si vybrat samotný zástavný MANOMETR (odkaz) a nebo PANEL S MANOMETRY (odkaz) s možností budoucí dostavby ovládání měchů kompresorem.

Upozornění:               Tuto část sortimentu přídavných vzduchových měchů si skladem v ČR nedržíme a objednáváme je přímo u výrobce. Délka dodání po obdržení Vaši objednávky bude cca 7 dní.  Můžete nás také kontaktovat na tel:   466 920 186  nebo   602 449 227.

 

 

« zpět