Menu
Your Cart

Homepage


 Vítáme Vás na stránkách našeho on-line  obchodu.

Jsme zaměřeni na díly potřebné ke zpevnění podvozků osobních a dodávkových vozů.

Naleznete zde výrobky firem: MAD, DUNLOP, FIRESTONE, AIR SPRINGS-CZ a WEITEC

OBCHODUJEME POUZE V RÁMCI ČESKÉ REPUBLIKY !


 Na tomto e-shopu jsou všechny ceny včetně DPH 21%.

Podrobnosti k popsaným produktům naleznete v levém sloupci a v odkazech.  

      Zátěžové hlavní a přídavné pružiny MAD pro osobní a dodávkové vozy. Posílení zadní či přední nápravy. Na některé vozy nabízíme i sady Cross Country, kde se posiluje a zároveň přizvedne (cca 30 mm) celý podvozek.  
      Přídavné vzduchové pérování měchy, včetně uchycení a vzduchového rozvodu, umístěnými na určeném místě v prostoru zadní nápravy od známých výrobců MAD, Dunlop a Firestone. Pro individuální dostavbu máme v nabídce základní sady dílů s měchy českého výrobce.
     

Přídavné vzduchové měchy umístěné přímo v zadních hlavních pružinách. Toto posílení zadních náprav lze použít pouze u některých značek vozů v závislosti na vnitřním prostoru pružiny. V sortimentu máme i provedení univerzálních sad.

 

      Zvyšovací podložky WEITEC (Německo), upravující výšku zadní i přední části vozu u vybraných značek, dle katalogu ST Suspensions zvýšení o 20 až 30 mm. Podložky mají potřebné homologace TÜV a stávající tlumiče vozů se nemění.

      Sady i jednotlivé kusy náhradních vícekomorových vzduchových měchů od zahraničních výrobců, měchy "rukávové" a velký výběr měchů různé velikosti a využití od našeho českého výrobce
      Kompresory přenosné víceúčelové(12V), kompresory na pevné zabudování do vozu a kompresorové sady s ovládáním pro vzduchové pérování pomocí přídavných měchů a to: jednookruhové a nebo dvouokruhové sady různých výkonů. 
     

Spojky, přechodky, ventily a hadičky na venkovní rozměry: 5 mm, 6 mm, 1/4" (6,35 mm) a díly na dofukování pneu a camping.

Samostatné manometry: mechanické, digitálnímanometry včetně panelů jedno i dvouručičkové a samotné držáky manometrů a ventilků.

  


  PROČ právě vzduchové měchy či zátěžové přídavné pružiny?

Originální odpružení moderních osobních automobilů je obvykle kompromisem mezi cenou, komfortem a nosností. Pokud cestujete s přívěsem, těžkými zavazadly, nebo jiným nákladem, zvyšuje se zatížení vašeho vozidla. To má za následek špatné jízdní vlastnosti, zvýšené namáhání hlavních pružin a tlumičů.

Zátěžové pružiny či vzduchové měchy se zpravidla používají tam, kde je nutné posílit originální pružiny při převážení nákladu. Svoji funkci plní až od určité úrovně zatížení, neovlivňují jízdní charakteristiku vozu, při jízdě s nezatíženým automobilem se nijak neprojevuje jejich funkce. Úrovňové pružiny se montují na zadní nápravu vozu.